14:54 23 مارچ 2017
نشرات مستقیم
  عکس

  «ورتیکال»

  دریافت لینک کوتاه
  0 90 0 0
  • «ورتیکال»
  • «ورتیکال»
  • آموزشگاه
  • هواپیمای شبیه سازی
  • آموزشگاه
  • «ورتیکال»
  • م.م.گروموف
  © Sputnik/
  درست در همین محل و در آموزشگاه شماره 14 که به نام م.م.گروموف خلبان برجسته شوروی نام گذاری شده است، طرح بی نظیری به اجرا در آمد که طی آن دانش آموزان مدارس ابتدایی و متوسطه می توانستند برای همیشه زندگی خود را با هوافضا در هم آمیزند.

  شهر تاریخی ژوکوف با توسعه صنعت هوافضا در روسیه ارتباط مستقیم دارد. یک سال در میان (سال فرد) در ماه آگوست نمایشگاه بین المللی هوا فضا معروف به نمایشگاه ماکس در این محل برگزار می شود. در شهر ژوکوف طرح منحصربفردی توسط انستیتوی مطالعات پروازی به اجرا گذاشته می شود که طی آن نظریه های ساخت را با تجربه پرواز در هم می آمیزند.

  شهر تاریخی ژوکوف با توسعه صنعت هوافضا در روسیه ارتباط مستقیم دارد. یک سال در میان (سال فرد) در ماه آگوست نمایشگاه بین المللی هوا فضا معروف به نمایشگاه ماکس در این محل برگزار می شود.  در شهر ژوکوف طرح منحصربفردی توسط انستیتوی مطالعات پروازی به اجرا گذاشته می شود که طی آن نظریه های ساخت را با تجربه پرواز در هم می آمیزند. سال 2007 میلادی شهر ژوکوف لقب «شهر علم» در فدراسیون روسیه را گرفت. از اولویت های برنامه های این شهر، فعالیت های علمی، علمی — تکنیکی و نوآوری و همچنین توسعه تجربی، آزمایش و تربیت کادر پروازی است. سیستم های اطلاعاتی — مخابراتی، حمل و نقلی، هوایی و فضایی، تسلیحات آینده، تکنولوژی نظامی و خاص، انرژی و دخیره انرژی در این برنامه ها گنجانده می شوند.

  مدرسه هوا فضا متخصصینی را در چند شاخه آماده می کند که به این ترتیب هستند: کادر تابستانی، مهندسین، مهندسین سازنده، متخصصین تکنولوژی هوافضا، مهندسین محقق. مجموعه کادر تابستانی شامل چهار زیر گروه است: مرکز آمادگی تابستانی جوانان، بخش موتور هواپیما، بخش تکنولوژی، مرکز آموزشی و کلوپ هوایی.

  در این میان برنامه آماده ساختن کادر خلبانان از اهمیت بیشتری برخوردار است. پس از آموزش در هواپیمای شبیه سازی شده مدل سیگما — 4 که ساخت آن در همان شهر ژوکوف انجام می گیرد، دانش آموزان می توانند هدایت یک هواپیمای واقعی را تجربه کنند. به طور کل، پروسه آماده سازی یک خلبان حرفه ای زمان زیادی لازم دارد و تعداد زیادی از افرادی که در حال آموزش هستند به دلایل مختلف از آن کناره می گیرند. مساله مهم اینجاست که حالات افراد در حین پرواز متفاوت است و همه نمی توانند خلبان شوند. در اینجا برای من توضیح دادند که «اینجا یک کشور کوچک است و هر کسی از آن با موفقیت بیرون نمی آید». فارغ التحصیلان مدرسه هوافضا از کودکی تمرینات جسمانی و عمومی مورد نیاز خلبانان را در هواپیماهای شبیه سازی شده و هواپیماهای سبک کسب می کنند. و این اولین مرحله از مراحل آمادگی کادر تابستانی است. این کار باعث می شود که زمان آموزش در مدارس تابستانی کوتاه تر شود و نتیجه بهتری بگیرند.

  به طور کل، مدرسه «ورتیکال» هوافضا یک طرح منحصر بفرد است که از تخیل به واقعیت رسیده است. واسیلی ایوانویچ آخرامی یف با همکارانش کاری بی نظیر انجام داده اند که شبیه آن در هیچ کجای دنیا نیست. این مرکز برای تربیت کادر فنی در ادامه توسعه خواهد یافت زیرا زمان و انرژی زیادی برای کار کردن با بچه ها صرف می شود و همین به حصول نتیجه در آینده کمک می کند.

   

  قوانین اظهار نظر بحث
  نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک

  عکس های دیگر

  • نمایش لباس اسلامی در آلمان
   اخرین تجدید: 12:00 18.03.2017
   12:00 18.03.2017

   پوشیدن حجاب و نقاب در اروپای غربی

   زن‌های مسلمان در کشورهای اروپای غربی حجاب و نقاب می‌پوشند.

   0 264
   14
  • مدل ها در حال نمایش محصولات شرکت اسرائیلی Gottex در تل‌آویو
   اخرین تجدید: 20:50 17.03.2017
   20:50 17.03.2017

   نمایش لباس آب‌بازی در هفته مود اسرائیل

   هفته مود تل‌آویو TLV Gindi Fashion Week-2017 بانمایش شرکت Gottex که امسال شصت سالگی اش را تجلیل می‌کند آغاز شد.

   0 967
   19
  • مدل های کُرد-سوری در نمایش لباس ملی کُردها در شهر القامشلی
   اخرین تجدید: 20:45 17.03.2017
   20:45 17.03.2017

   مود کُردهای سوری

   نمایش مود در شهر القامشلی در شمال غرب سوریه.

   0 281
   14
  • زن شرکت کننده در جریان مسابقه زیبایی و مهارت های حرفه ای در میان سربازان زن، مربوط به نیروهای استراتژیک با آرایش در زیر لباس نظامی
   اخرین تجدید: 15:00 12.03.2017
   15:00 12.03.2017

   عکس های جالب هفته

   اسپوتنیک به خوانندگان خود زنده ترین و عاطفی ترین عکس های که توسط آژانس های خبری بین المللی درین هفته گرفته شده، ارائه می دهد

   0 1572
   19